Değişim/İade Koşulları

  • Online sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleri 1-4 gün içerisinde kargoya verilir. 
  • Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde değişim veya iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sağlık ve hijyen açısından önemli olup; Paketi hasar görmemiş, tüm etiketleri üzerinde ve zarar görmemiş, ürünün kullanılmamış halini aşağıdaki adrese 950698457 Yurtiçi Kargo kodunu kullanarak göndermenizi rica ederiz. (İadesi yapılan ürünlerin kargo ücretleri, kartınıza yapılacak olan ücret iadesinden düşülecektir. )
  •  [email protected] adresine iade etmek istediğiniz ürün ile ilgili bir bilgilendirme e-maili atarak, iade sürecini başlatabilirsiniz. Bilgilendirme mailinde isminizi, sipariş numaranızı ve kısaca iade/değişim sebebinizi paylaşmanız gerekmektedir.
  • Daha sonra iade etmek istediğiniz ürünü, ofis adresimize gönderebilirsiniz. İade edilen ürünün kargo masrafı alıcıya aittir. İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünün kullanılmamış ve hasarsız tesilm edilmesi gerekmektedir. 
  •  Ürününüz ofisimize ulaştıktan sonra, ödeme yaptığınız kartınıza ücret iadesi yapabiliriz veya değişim yapmak istediğiniz bir ürün var ise ürünün fiyat farkını ödeyerek değişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Kodu: 950698457
Paketi kargoya verdiğinizde kargo takip numarasını isim soyisim ve talep ettiğiniz işlemi whatsapp hattımız 0532 301 0452 nolu telefona bildirmenizi rica ederiz
Paketiniz yetkili arkadaşlarımıza ulaştığında tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır

İndirimli ürünlerde sadece değişim yapılmaktadır; iade kabul edilmemektedir.


Gönderim Adresi

Maisa
Yurt Cad. No:20 54/2 Yakuplu Beylikdüzü / İstanbul

E-Posta: [email protected]

Telefon : 0532 301 0452

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR