Malzemeye Göre Eşarp Modelleri

İpek Eşarp
İpek eşarplar vintage cazibeyi akla getiren küçük bir lükstür. Anında dikkat çekecek klasik baskılarda dokunulabilir bir aksesuar için boynunuza bir tane ipek eşarp bağlayın.

Kaşmir Eşarp
Hava soğuduğunda kaşmir eşarp olabildiğince rahattır. Mükemmel kış aksesuarı için yumuşak zarafete sarılmanın keyfini çıkarın.

Yün Eşarp
Doygun renklere ve ilginç desenlere sahip yün eşarplar, boynunuza ve yüzünüze kadar rahat edebilecek hafif aksesuarlardır.

Pamuk Eşarp
Pamuk eşarp çok yönlülüğü ile hafif bir yaz veya ilkbahar kıyafetine gösteriş katabilir.

Eşarp Şekillendirmek

Eşarp takmak, basit bir örtü ya da boyna dolamak kadar kolay olabilmektedir. Hem serin hem de sıcak aylarda kıyafetinizi tamamlayacak şekilde şekillendirerek klasik bir eşarbı daha da fazla kullanın.

Eşarp Nasıl Giyilir?

Bir eşarp sayısız şekilde giyilebilir. Boynunuza doladığınızda uçlarından gevşekçe sarkmasına izin verin veya anında stil için düğümleyip örtün. Eşarbınızı bir üçgen şeklinde katlayın ve kolye benzeri bir his için boynunuzdan bağlayın. Eşarbınızı kazak veya elbisenin üzerine katlayarak gösteriş yapın veya daha fazla sıcaklık için eşarbınızı bir paltonun altına katlayın.

Eşarp Nasıl Stillendirilir?

Dikkatleri yüze çekmek için boynunuza bir eşarp bağlayın ve bir tişört veya düğmeli bluz ile giyin. Retro, göz alıcı bir görünüm elde edin ve başınızın etrafına bir eşarp bağlayın ve gösterişli küpelerle kombinleyin. Kemeri değiştirmek için kemer halkalarından hafif bir eşarp geçirin. Eşarp aynı zamanda mücevher gibi de takılabilir, bu nedenle onu bileğinizin etrafına bağlayın veya daha fazla renk ve desen için çantanızın sapına bağlayın.

Eşarp Ne Giyilir?

Bir eşarp gardırobunuzdaki hemen hemen her şeyle takılabilir. Soğuk mevsimlerde kaşmir kazakların ve blazer ceketlerin üzerine bir eşarp takın ya da dışarıda bir gece geçirmek için ceketinizin altına sokun.Daha sıcak aylarda, bir eşarbı gömlek elbiseye ekleyebilir ya da en sevdiğiniz tişört ve kot pantolonla birlikte giyerek kombininizin havasını artırabilirsiniz.

En Çok Satan Eşarp Modelleri

Tana İpek Eşarp
Pirus İpek Eşarp
Lina İpek Eşarp

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR